İslami Otel Rezervasyon

 

 

MEVSİMLER

  • Mevsim değişimi: Bazı değişim dönemleri, özellikle yaşla ya da işle ilgili olanlar.
  • Sonbahar: a.Olgunluğun kavranması ve yoğun çabaların ürünlerinin devşirilmesi. Olasılıkla cömertliğe rağmen tutumlu olmayı ve kötü havalar gelmeden önce her şeyi yerli yerine, düzenli koymayı ifade eder. b.Eric Ackroyd'a göre: Sonbahar yazdan ve hasat zamanından kışa, ölüm mevsimine dönüşümdür. Bu nedenle (belirli bir) başarının sonunu, elde etmeyi bırakıp varoluş üzerinde yoğunlaşma zamanını; olgunluğu simgeleyebilir.c. Sonbahar, aynı zamanda bahçeyi düzenleme ve bir sonraki yılın yeni ürünü için gübre ekme zamanıdır.Dolayısıyla kişisel gelişim sürecin de sonbaharın mesajı, bazı faaliyet türlerinin sona erdirilmesinin yaşamın başka alanlarında gelişmenin başlangıcı olduğu ve bu birikmiş "çöp"ten -üretken olmayan ya da karşı- üretken alışkanlık ve tavırlardan- kurtulup yeni gelişime yol açmak gerektiği yolunda olabilir.d.Rüyalarınızda sonbahar manzaralarının görünmesi kendi "sonbahar yıllarınızla", yaşamın ikinci yarısıyla çakışabilir. Böyleyse, ağaçların sonbaharda meyva taşıdığını ve sonbaharın kendine özgü bir güzelliği olduğunu unutmayın.
  • Kış: a.) Bir dinlenme ya da her şeyin tekrar değerlendirilebileceği bekleyiş dönemi. b.Eric Ackroyd'a göre: Kış çöküşü ya da ölümü (fiziksel ya da eğretilemeli) simgeleyebilir. c. İmam Nablusi'ye göre: Rüyada kış geldiğini ve her tarafın karla örtüldüğünü gören, bol kısmete ve rızka nail olur.
  • İlkbahar: a. Uzun ömre delalet eder. b.Yeni ilişkiler (iş ve aşk) söz konusu olabilir. c.Yağmurlu bir ilkbahar günü, bereketli bir güne işaret eder. d.Yeni bir başlangıç, yeni umutlar ve belirli bir durumda büyüme ve gelişmenin ilk belirtileri. Ayrıca doğurganlık.
  • Yaz: a.Sıcak duygular; duyguların alevlenmesi (örneğin basit bir tartışmanın kavgaya ya da flörtün tutkuya dönüşmesi. Başka bir yoruma göre enerjinin artması, sosyal aktiviteler). b. Eric Ackroyd'a göre: Mevsimler insan yaşamındaki aşamaları simgeleyebilir. Yaz, birçok insan için maksimum dış, maddi başarı dönemi olan orta yaşın başını simgeleyebilir. Bundan sonra içsel yaşam daha çok önem ister. c.Rüyada önemli olan yazın duygusal hissi olabilir: Mutluluk; refah; güven; doyum. d.Rüyada vurgulanan yazın parlaklığı -güneşliliği- ise,

Benzer Rüyalar

Anahtar Kelimeler

  • mevsimler
  • rüyada mevsimler görmek

En Sık Aranan Rüyalar


Rüyada Yemek Yapmak

Rüyada

Yemek Görmek

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada

Bebek Görmek

Rüyada Ölü Görmek

Rüyada

Ölü Görmek

Rüyada Öldüğünü Görmek

Rüyada

Öldüğünü Görmek

Rüyada Çocuk Görmek

Rüyada

Çocuk Görmek

Rüyada Kırmızı Görmek

Rüyada

Kırmızı Görmek

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada

Gelinlik Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada

Yılan Görmek

Rüyada Erkek Görmek

Rüyada

Erkek Görmek

Rüyada Beyaz Görmek

Rüyada

Beyaz Görmek

Rüyada Gelin Görmek

Rüyada

Gelin Görmek

Rüyada Balık Görmek

Rüyada

Balık Görmek

Rüyada Araba Görmek

Rüyada

Araba Görmek

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada

Deniz Görmek

Rüyada Altın Görmek

Rüyada

Altın Görmek

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada

Hamile Görmek

 

 

 

Rattan Sandalye

Bodrum İslami Otel